Jauns Reduced price! Āfrikas Pau Rosa Kokapstrādes Sagataves nazis svari Pagrieziena Sagataves, Koka Rokturi, Naži pieņemšanas Skatīt lielāku

Āfrikas Pau Rosa Kokapstrādes Sagataves nazis svari Pagrieziena Sagataves, Koka Rokturi, Naži pieņemšanas

€4.29

-27 %

€5.88

Jauns produkts

Produkta Tips Koka DIY Pakete

Āfrikas Pau Rosa Kokapstrādes Sagataves

Šajā sarakstā ir par 1 gab TIKAI.Izmēri availabe: 12x4x2.8cm 12x4x1cm 18x3x1cm 15x5x1cm 15x2x2cm un arī mēs varam darīt pielāgoto izmēru.lūdzu, sazinieties ar mums, ja jums ir īpašs lūgums.Bildes ir pārstāvniecība, ko jūs saņemsiet.Jūs saņemsiet līdzīgu gabals no paša krājuma. 100% apmierinātība guranteed!Šīs sagataves tiks neapstrādātu zāģmateriālu .Daži ir izgatavoti, lai parādītu attēlu un graudu foto mērķiem.

Pamati, paskatieties uz manu citiem kvalitātes sagataves.

Piegāde:

KOMBINĒTĀ PIEGĀDE: es gribu apvienot piegāde vairākus vienumus, lai palīdzētu saglabāt uz kuģošanu.

Mēs kuģis pasaulē.Izmaksas ir atkarīga no valsts, un svars.Mēs esam priecīgi apvienot pastmarkas, pērkot vairāk par vienu vienumu.Rakstiet mums pārbaudi frakts likmes.

Pasūtījumus parasti kuģu 3 dienu laikā saņemt samaksu.

Atgriešanās politika: NAV ATBILDĪGAS PAR AIZSTĀJ MATERIĀLU, KAS IR SAŠĶELTS, DĒĻ NEPAREIZAS APSTRĀDES VAI UZGLABĀŠANAS laikā.Ja jūs neesat apmierināts, jums ir jāinformē mūs 2 darba dienu laikā pēc saņemšanas jūsu materiāla.Pēc tam, sazinoties ar mums, jūs varat atgriezt savus objektus, uz sava rēķina, tādā pašā stāvoklī, kādā tas tiek piegādāts 7 dienu laikā pēc saņemšanas exchange, kredīta vai kompensāciju, atskaitot kuģniecības maksas, ko maksā, lai saņemtu preci/items.Kompensācija tiks piešķirta tikai par preces cenu/items samaksāts.Visa peļņa ir saņemta tādā stāvoklī, kā tika nosūtīti uz jums.NAV preces tiks pieņemti, ja tas ir mainīts jebkādā veidā, piemēram: samazināt, izrādījās, aplīmēt, nodod lūžņos, iekrāso vai bojāts.

Tagi: portugāle madeira, custom koka klucīši, notepad sagataves, knive, maska madera, mini skalas, koka, amatniecības koka, disku koka virpošana, tukša nazi.

Uzrakstīt recenziju

Āfrikas Pau Rosa Kokapstrādes Sagataves nazis svari Pagrieziena Sagataves, Koka Rokturi, Naži pieņemšanas

Āfrikas Pau Rosa Kokapstrādes Sagataves nazis svari Pagrieziena Sagataves, Koka Rokturi, Naži pieņemšanas

Āfrikas Pau Rosa Kokapstrādes Sagataves Šajā sarakstā ir par 1 gab TIKAI.Izmēri availabe: 12x4x2.8cm 12x4x1cm 18x3x1cm 15x5x1cm 15x2x2cm un arī mēs varam darīt pielāgoto izmēru.lūdzu, sazinieties ar mums, ja jums ir īpašs lūgums.Bildes ir pārstāvniecība, ko jūs saņemsiet.Jūs saņemsiet līdzīgu gabals no

Saistītie Produkti