Jauns Reduced price! Magnētiskā Futbola Taktiskā Valdes Apmācības Vadlīnijas Karājas Plāksne Abpusējs Gumijas Stūros Koučinga Valde Skatīt lielāku

Magnētiskā Futbola Taktiskā Valdes Apmācības Vadlīnijas Karājas Plāksne Abpusējs Gumijas Stūros Koučinga Valde

€11.22

-31 %

€16.50

Jauns produkts

Izcelsme KN(Izcelsmes valsts)
Piepūšamās No

Tas ir pierādīts fakts, ka spēlētāju visu vecumu un spēju labāk reaģēt uz vizuāliem palīglīdzekļiem, kad lūdza, lai veiktu konkrētu uzdevumu vai pagājušo play.

Tas ir, ja kompakts 46×31 double sided taktiku koučinga valdes kļūst must ir, lai visiem treneriem.

Vai jūs plānojat savu pirms spēles standartsituācijas, veidojumi, spēlētāju pozīcijas, ar un bez bumbas vai jums ir reaģēt uz kaitējumu vai sarkano kartīti spēles laikā, šī valde ir pietiekami mazs, lai rokas uz blakusdarbs par vienu Demonstrējumu vienlaikus pietiekami liels, lai būtu karājās uz ģērbtuvēm sienas visai komandai, lai redzētu.

Vienā pusē kuģa rāda pilna izmēra piķis par pilnīgu pārskatu, savukārt otrā parādīts soda apgabalā, demonstrējot gan aizskarošus un aizsardzības standartsituācijas ap soda jomā.

Abas puses ir sausa, noslaucīt un valdes nāk konkurēt ar sausu salveti, pildspalvu, kas nozīmē, ka jūs varat parādīt, modeļus, kustības kopā ar numurētu magnētisko marķieri.

Kas ir Iekļauts?

1 x Double Sided 45x30cm Magnētisko Sausu Salveti Taktiku Valde (1 sānu pilna izmēra piķis, 1 sānu pusē piķis)

11 x Sarkanā Komanda Magnēti

11 x Zilo Komandu Magnēti

2 x Vārtsargs Magnēti

1 x Tiesnesis Magnēti

1 x Palīgs Magnēti

1 x Sausu Salveti Pildspalvu

1 x Dzēšgumiju

1 x Ball Magnēts

izmērs 46*43*1.8 cm

Tagi: fileja mašīna, footballers legs, tāfeles futbola coaching valde, locīšanas magnētisko futbola valde, nospiediet sporta zāle, privātā vārtsargu apmācības, mērķis vārtsargu apmācības, spēle futbolisti, addidas futbola apmācības, ādas futbola coaching valde.

Uzrakstīt recenziju

Magnētiskā Futbola Taktiskā Valdes Apmācības Vadlīnijas Karājas Plāksne Abpusējs Gumijas Stūros Koučinga Valde

Magnētiskā Futbola Taktiskā Valdes Apmācības Vadlīnijas Karājas Plāksne Abpusējs Gumijas Stūros Koučinga Valde

Tas ir pierādīts fakts, ka spēlētāju visu vecumu un spēju labāk reaģēt uz vizuāliem palīglīdzekļiem, kad lūdza, lai veiktu konkrētu uzdevumu vai pagājušo play. Tas ir, ja kompakts 46×31 double sided taktiku koučinga valdes kļūst must ir, lai visiem treneriem. Vai jūs plānojat savu pirms spēles

Saistītie Produkti